Bireysel Koçluk

COACHING – business concept

Koçluk kişilerin kendi hayat yolculuklarında kendileri ile ilgili en doğru kararları verebilmeleri için, gerekli soruları sorarak farklı bakış açılarından olaylara bakmalarını sağlayan bir kolaylaştırma yöntemidir.

En güzel yolculuğunuza birlikte çıkmak için biz hazırız, siz?

Bize ulaşmak isterseniz; iletisim@ozgekorkmaz.com


Danışan Yorumları

1542632256874-3Danışmanlık veya koçluk  almaya dair ön yargılarım hiç olmadı ve her zaman sorunlarımı kendim çözebildiğimi düşünürdüm. Ta ki Özge Hanım ile tanışana kadar. Bilmediğim en önemli şey kendime doğru soruları sormamaktı ve bunu görmemi sağladığı için müteşekkir olduğumu belirtmeliyim. Bu hem kişisel hayatımda hem de profesyonel hayatımda büyük bir değişim yarattı. Aldığım koçluk sayesinde bunu başardığımı söylemek ise hiç abartı olmaz. Bu deneyim için çok teşekkür ederim.Betül Öztürk-Danışan

Kendinizi ne kadar tanıyorsunuz?

Hiç kendinizi ne kadar tanıdığınızı düşündünüz mü? Kendinizle ilgili bir değerlendirme yaptınız mı? Değerlerinizi, hayata nasıl baktığınızı, hayatta neye ne kadar zaman ayırdığınızı, önceliklerinizi, sevdiklerinizi, sevmediklerinizi, iletişim tarzınızı, dünyayı nasıl algıladığınızı, dünya ile nasıl bağlantı kurduğunuzu düşündünüz mü?

Peki şu anda gerçekten istediğiniz şeyleri mi yapıyorsunuz, yoksa yapmak zorunda kaldığınızı düşündüğünüz kıskaçtan kendinizi çekip çıkaramıyor musunuz? Yeteneklerinizi doğru kullanabiliyor musunuz? Yoksa yeteneklerinizin ne olduğunu henüz tam olarak fark edecek kadar düşünme fırsatı elde edemediniz mi?

Hayatınızla ilgili verdiğiniz kararlar, gerçekten istediğiniz için mi yoksa başkaları öyle istediği için mi?

İşte tüm bu konuları gözden geçirmek, hayatınız ve işinizle ilgili doğru yanıtları sizin içinizden bulup çıkarmak için bir koçla çalışabilir ve tüm cevapları vermesi gereken en doğru kişi olarak siz verebilirsiniz. Koçluğun ne kadar etkili bir araç olduğunu gördüğünüzde bu gücü neden daha önce kullanmadığınıza şaşıracaksınız.

Randevu ve fiyat bilgisi için; iletisim@ozgekorkmaz.com