Kariyeriniz için destek alın

Kariyer Koçluğu

İşinizi yetenekleriniz doğrultusunda mı seçtiniz? Yaptığınız işi seviyor musunuz? Yoksa henüz yolun başında mısınız?

Meslek seçimi, kariyerin doğru yönetilmesi, kariyeriniz ile ilgili doğru kararların verilmesi hayat kalitenizi arttırır. Gerçekten mutlu olduğunuz alanın ne olduğunu keşfedebildiniz mi? Yeteneklerinizi doğru kullanabiliyor musunuz? Yanlış meslekte ömrünüzü harcamayın.

Yoksa henüz ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? İş bulmakta zorlanıyor musunuz? Her şey harika ama mülakatlardan bir türlü sonuç alamıyor musunuz?

Kariyer üzerinde çalışılması gereken, önemli bir konudur, profesyonel yardım alarak çok daha iyi şekilde yönetebilirsiniz.

Henüz yolun başında olanlar

Lise son sınıftaki ruh halimiz ve hayat bilgimizle üniversite bölümlerimizi seçip, mesleğimize karar veriyoruz. Sonra yıllarını kendisine uygun olmayan işlere adamış mutsuz çalışanlar, ruh hali ile örtüşmeyen işlerde yitip giden hayatlar. Peki size uygun olan ne? Lise ve üniversite öğrencilerine, yolun başında olanlara profesyonel destek burada.

İş arama süreci ve mülakatlar

Çok yere başvurdum; ama dönüş alamıyorum. Nasıl iş aramalıyım bilmiyorum. Mülakatlara gidiyorum ama sonuç alamıyorum. Bunların hepsinin bir sebebi ve bir çözümü var; doğru yöntemlerle iş bulmak sandığımız kadar da zor değil.

Kariyerini doğru yönetmek isteyen profesyoneller

Herkes bilir iş hayatında sadece çalışkan olmak, maalesef kimseye terfi veya başarı getirmez. Kariyerinizi bir proje gibi yönetmeli, eksiklerinizi gözden geçirmeli ve doğru zamanda doğru hamleleri yapmalısınız.

Profile photo of Melis ARPAĞMelis Arpağ/Kariyer Koçluğu Danışanı

Özge Hanım ile bir Sosyal Sorumluluk projesinde tanışmıştık. Karamsar bir dönemde kendimi çıkmazda hissederken kendisiyle konuşmaya karar verdim. Bu kararımda samimiyetinin ve içtenliğin etkisi büyük tabii ki.

Stresli ve yoğun geçen bir dönemde bana kariyer yolculuğumda kendimi tanıma konusunda çok yardımları dokundu.
Umutsuzluğa düştüğümde ise destek oluşu en büyük şansımdı. Güler yüzlü ve çok sıcakkanlı birisi.
Mesleki açıdan işini gerçekten severek yapması, bir sorununuz olduğunda bile size ulaşabilme rahatlığı vermesi ve samimiyetini hissediyorsunuz. Bence bu yönüyle sadece mesleğinde değil toplumda da ön plana çıkan bir yapıya sahip. Ne zaman ihtiyacım olsa kendisine çekinmeden ulaşabiliyorum. Sabrı ve içtenliği için çok teşekkür ederim, hakkını ödeyemem.

Birlikte güzel bir şey yapalım.